Ons Bestuur

Een vereniging is niets zonder een bestuur, daarom heeft ook onze vereniging een bestuur, "de kar-trekkers" van de vereniging.

Elk bestuurslid is verantwoordelijk voor een groep/categorie leden.
Wij maken gebruik van een Algemeen bestuur voor de beleidszaken en
Dagelijks bestuur voor alle operationele zaken.

Graag stellen wij onze bestuursleden aan u voor:

Algemeen Bestuur

Robbie Semler

Robbie Semler

Functie: Voorzitter

Lid sinds: 2000

Email: rsemler@sint-piet.nl

Ralph Halin

Ralph Halin

Email: Secretaris

Lid sinds:

Email: rhalin@sint-piet.nl

Maikel Beerends

Maikel Beerends

Functie: 1e Penningmeester

Lid sinds:

Email: mbeerends@sint-piet.nl

Gerda Semler

Gerda Semler

Functie: 2e Penningmeester

Lid sinds 2000

Email: gsemler@sint-piet.nl

Peter Zwenger

Peter Zwenger

Functie: Bestuurslid Planning & Kwaliteit

Lid sinds

Email: pzwenger@sint-piet.nl

Cees Verschure

Cees Verschure

Functie: Bestuurslid Algemene zaken

Lid sinds:

Email: cverschure@sint-piet.nl

Dagelijks Bestuur

Ted Eekels

Ted Eekels

Functie: Bestuurslid Sinterklazen

Over Voer een korte beschrijving van uw voormalige carrière, huidige functies en verantwoordelijkheden in

Ruud van Melis

Ruud van Melis

Functie: Bestuurslid Regel-Pieten

Over Voer een korte beschrijving van uw voormalige carrière, huidige functies en verantwoordelijkheden in

Kenneth Esseling

Kenneth Esseling

Functie: Bestuurslid Roetveeg-Pieten & P.I.O.'s

Over Voer een korte beschrijving van uw voormalige carrière, huidige functies en verantwoordelijkheden in

Jolanda Ardon

Jolanda Ardon

Functie: Bestuurslid Kapel-Pieten

Over

Fransje Semler

Fransje Semler

Functie: Bestuurslid Grime

Over

Anne-Mieke van Dijk

Anne-Mieke van Dijk

Functie: Bestuurslid Catering & Aankleding

Over

Ornigram bestuur ver. Sint & Piet
versie 01-02-2024
Organigram dd. 01-02-2024.pdf (41.89KB)
Ornigram bestuur ver. Sint & Piet
versie 01-02-2024
Organigram dd. 01-02-2024.pdf (41.89KB)