"De STAF"

"De STAF" oftewel ons bestuur.

 

Een vereniging is niets zonder een bestuur, daarom heeft ook onze vereniging ook een bestuur,
"de kar-trekkers" van de vereniging. Elk bestuurslid is verantwoordelijk voor een groep/categorie leden.

 

Wij maken gebruik van een Algemeen bestuur voor de beleidszaken en
Dagelijks bestuur voor alle operationele en uitvoerende zaken.

 


We stellen onze bestuursleden ze graag aan u voor:

 

Algemeen bestuur

Naam:      Robbie Semler

Functie:    Voorzitter

Lid sinds:  1998

Email:       rsemler@sint-piet.nl

Naam:      Ralph Halin

Functie:    Secretaris

Lid sinds:  1999

Email:       rhalin@sint-piet.nl

Naam:      Gerda Semler

Functie:    Penningmeester

Lid sinds:  1998

Email:       gsemler@sint-piet.nl

Dagelijks bestuur

Naam:      Harry van de Vondervoort

Functie:    Bestuurslid, Sinterklazen

Lid sinds:  2005

Email:       hvandevondervoort@sint-piet.nl

Naam:      Cees Verschure

Functie:    Bestuurslid, Regel-Pieten

Lid sinds:  2001

Email:       cverschure@sint-piet.nl

Naam:      Kevin Looijmans

Functie:    Bestuurslid, Zwarte-Pieten

Lid sinds:  2009

Email:       klooijmans@sint-piet.nl

Naam:     Fransje Kuijken

Functie:    Bestuurslid, Pieten-Kapel

Lid sinds: 2007

Email:       fkuijken@sint-piet.nl

Naam:      Stephanie Petersen

Functie:    Bestuurslid, Grime

Lid sinds:  2008

Email:       spetersen@sint-piet.nl 

Naam:      Marleen van Nunen

Functie:    Bestuurslid, Catering

Lid sinds:  2006

Email:       mvannunen@sint-piet.nl

Naam:      Robbie Semler

Functie:    Bestuurslid, Algemeen               

Lid sinds: 1998

Email:       rsemler@sint-piet.nl